Strona główna » Modele plastikowe do sklejania » Model Plastikowy - Ciężarówka 1:25 1966 Dodge L700 Truck w/Flatbed Racing Trailer - AMT1368
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Płatności
alt
Model Plastikowy - Ciężarówka 1:25 1966 Dodge L700 Truck w/Flatbed Racing Trailer - AMT1368Model Plastikowy - Ciężarówka 1:25 1966 Dodge L700 Truck w/Flatbed Racing Trailer - AMT1368Model Plastikowy - Ciężarówka 1:25 1966 Dodge L700 Truck w/Flatbed Racing Trailer - AMT1368Model Plastikowy - Ciężarówka 1:25 1966 Dodge L700 Truck w/Flatbed Racing Trailer - AMT1368
Model Plastikowy - Ciężarówka 1:25 1966 Dodge L700 Truck w/Flatbed Racing Trailer - AMT1368
Model Plastikowy - Ciężarówka 1:25 1966 Dodge L700 Truck w/Flatbed Racing Trailer - AMT1368
Model Plastikowy - Ciężarówka 1:25 1966 Dodge L700 Truck w/Flatbed Racing Trailer - AMT1368
Model Plastikowy - Ciężarówka 1:25 1966 Dodge L700 Truck w/Flatbed Racing Trailer - AMT1368
Nowość

Model Plastikowy - Ciężarówka 1:25 1966 Dodge L700 Truck w/Flatbed Racing Trailer - AMT1368

AMT

Dostępność: Dostępny

Kod producenta: AMT1368

Kod EAN: 849398060070


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
alt

Ciężarówka Dodge L700 firmy AMT w skali 1/25 z 1966 r. z przyczepą wyścigową z płaską platformą jest gotowa do transportu! Platforma płaska o przekątnej 8,5 cala doskonale nadaje się do wyświetlania niemal każdego wyścigowca w skali 1/25, niezależnie od tego, czy jest to zabytkowy samochód seryjny, czy zabawny samochód. Dodaj go do swojej kolekcji już dziś!

Ciężarówka Dodge L700 z 1966 r. z przyczepą wyścigową z platformą ma takie detale, jak 10 wytrzymałych opon winylowych, odchylaną kabinę, bagażnik na opony, szczegółowe wnętrze, kompletny silnik i podwozie, rampy załadunkowe oraz chromowany zderzak i lusterka. Zestaw zawiera także ZUPEŁNIE NOWE naklejki wyścigowe i opakowanie Retro Deluxe™ AMT w stylu vintage.

Charakterystyka: 
  • Skala 1:25, Poziom trudności: 3
  • Farby i klej NIE są zawarte w zestawie
  • Forma odlana w kolorze białym, przezroczystym i niektórymi chromowanymi częściami
  • 273 części
  • Skala zbudowana: długość 19,5 cala
  • Czarne winylowe opony
  • W zestawie sama ciężarówka! (bez auta wyścigowego)
  • Wiek 14+
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poziom trudności 1 (Nie wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 8 roku życia)
Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności przeznaczone są zarówno dla młodszych modelarzy, którzy nie mają jeszcze zbytniego doświadczenia w składaniu modeli plastikowych, jak i tych modelarzy, którzy wracają do klejenia modeli po wielu latach przerwy. Większosć części zwykle jest fabrycznie pomalowanych, dzięki czemu model prezentuje się doskonale nawet bez konieczności własnoręcznego malowania. Projektanci zaprojektowali modele również w taki sposób, aby ich części mocno łączyły się ze sobą bez konieczności klejenia. Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności zwykle składają się z niewielkiej ilości części, dzięki czemu składa je się stosunkowo szybko i przyjemnie. W modelach tych również znajdziemy zwykłe samoprzylepne naklejki zamiast kalkomanii, jakie znajdują się na wyposażeniu modeli oznaczonych poziomem trudności 2 oraz 3.

Poziom trudności 2 (Wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia)
Modele oznaczone drugim poziomem trudności to najliczniejsza i najbardziej popularna grupa modeli plastikowcych. Większość części modeli z tej grupy wytłoczonych jest w neutralnym, np. białym kolorze ułatwiającym malowanie według własnych preferencji. Informacje dotyczące koloru odlewów oraz ilości części, z których składa się model, można znaleźć na bocznej ścianie każdego pudełka z modelem. Im większa ilość części, z których składa się model, tym lepiej odwzorowany jest każdy detal złożonego modelu. Do budowy zestawów oznaczonych 2 poziomem trudności niezbędne będzie wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy). Na wyposażeniu tych zestawów znajdziemy również kalkomanię, która nakładana jest przy użyciu wody. Taki sposób oklejania modelu pozwala uzyskać bardziej realistyczne efekty, ponieważ grafiki są bardziej szczegółowe i o wiele cieńsze niż zwykłe naklejki.

Poziom trudności 3 (Wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 12 roku życia)
Modele oznaczone trzecim poziomem trudności należą do najlepiej odwzorowujących detale modeli na rynku, stawiających jednocześnie najwięcej wymagań wobec modelarza. Zestawy te składają się bardzo dużej ilości, często niezwykle drobnych elementów. Nierzadko producent załącza do zestawu dodatkowe elementy, które umożliwiają złożenie modelu w jednej z wielu konfiguracji. Zalecane jest, aby modelarz składający model plastikowy oznaczony 3 stopniem trudności, miał już spore doświadczenie modelarskie w tej dziedzinie. Producent przewiduje również możliwość pomalowania modelu w jednej z wielu wersji kolorystycznych. Tak samo jak w przypadku modeli oznaczonych 2 stopniem trudności, podczas składania, niezbędne będzie również wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy) oraz odpowiedni osprzęt do malowania.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszej hurtowni zaloguj się na nie. Jeżeli nie, załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu