Strona główna » Modele plastikowe do sklejania » Model Plastikowy - ATLANTIS Models Samochód 1:25 1971 Jungle Jim Camaro Funny Car - AMCH1440
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Płatności
alt
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Samochód 1:25 1971 Jungle Jim Camaro Funny Car - AMCH1440Model Plastikowy - ATLANTIS Models Samochód 1:25 1971 Jungle Jim Camaro Funny Car - AMCH1440Model Plastikowy - ATLANTIS Models Samochód 1:25 1971 Jungle Jim Camaro Funny Car - AMCH1440Model Plastikowy - ATLANTIS Models Samochód 1:25 1971 Jungle Jim Camaro Funny Car - AMCH1440
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Samochód 1:25 1971 Jungle Jim Camaro Funny Car - AMCH1440
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Samochód 1:25 1971 Jungle Jim Camaro Funny Car - AMCH1440
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Samochód 1:25 1971 Jungle Jim Camaro Funny Car - AMCH1440
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Samochód 1:25 1971 Jungle Jim Camaro Funny Car - AMCH1440
Nowość

Model Plastikowy - ATLANTIS Models Samochód 1:25 1971 Jungle Jim Camaro Funny Car - AMCH1440

ATLANTIS Models

Dostępność: Dostępny

Kod producenta: AMCH1440

Kod EAN: 850002740813


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
alt

Skala 1/25. Zestaw ten został przywrócony do oryginalnej konfiguracji wraz z 2 silnikami. Zaktualizowaliśmy także opony. Jest dostępny w kolorze białym, przezroczystym i chromowanym ze zaktualizowanymi, autentycznymi naklejkami i grafikami Jungle Jim. Zawiera jednoczęściowe, zabawne nadwozie w stylu Camaro, 2 opcje silnika: silnik 426 Hemi lub FoMoCo 427, podwozie rurowe z klatką bezpieczeństwa i nadwozie na zawiasach. Zawiera instrukcje retro. Poziom umiejętności 2.

JAK DŁUGI JEST MODEL PO UKOŃCZENIU: Model ma długość 7,75 cala
JAKI WIEK JEST ZALECANY: Wiek 14 lat i więcej
JAKICH FARBY POTRZEBUJĘ: Zalecamy Flat Black, Blue, Gold, Silver i Red
CZY W ZESTAWIE FARBA I KLEJ: Farba i klej są sprzedawane osobno
ILE CZĘŚCI JEST W ZESTAWIE: 91 części
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poziom trudności 1 (Nie wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 8 roku życia)
Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności przeznaczone są zarówno dla młodszych modelarzy, którzy nie mają jeszcze zbytniego doświadczenia w składaniu modeli plastikowych, jak i tych modelarzy, którzy wracają do klejenia modeli po wielu latach przerwy. Większosć części zwykle jest fabrycznie pomalowanych, dzięki czemu model prezentuje się doskonale nawet bez konieczności własnoręcznego malowania. Projektanci zaprojektowali modele również w taki sposób, aby ich części mocno łączyły się ze sobą bez konieczności klejenia. Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności zwykle składają się z niewielkiej ilości części, dzięki czemu składa je się stosunkowo szybko i przyjemnie. W modelach tych również znajdziemy zwykłe samoprzylepne naklejki zamiast kalkomanii, jakie znajdują się na wyposażeniu modeli oznaczonych poziomem trudności 2 oraz 3.

Poziom trudności 2 (Wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia)
Modele oznaczone drugim poziomem trudności to najliczniejsza i najbardziej popularna grupa modeli plastikowcych. Większość części modeli z tej grupy wytłoczonych jest w neutralnym, np. białym kolorze ułatwiającym malowanie według własnych preferencji. Informacje dotyczące koloru odlewów oraz ilości części, z których składa się model, można znaleźć na bocznej ścianie każdego pudełka z modelem. Im większa ilość części, z których składa się model, tym lepiej odwzorowany jest każdy detal złożonego modelu. Do budowy zestawów oznaczonych 2 poziomem trudności niezbędne będzie wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy). Na wyposażeniu tych zestawów znajdziemy również kalkomanię, która nakładana jest przy użyciu wody. Taki sposób oklejania modelu pozwala uzyskać bardziej realistyczne efekty, ponieważ grafiki są bardziej szczegółowe i o wiele cieńsze niż zwykłe naklejki.

Poziom trudności 3 (Wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 12 roku życia)
Modele oznaczone trzecim poziomem trudności należą do najlepiej odwzorowujących detale modeli na rynku, stawiających jednocześnie najwięcej wymagań wobec modelarza. Zestawy te składają się bardzo dużej ilości, często niezwykle drobnych elementów. Nierzadko producent załącza do zestawu dodatkowe elementy, które umożliwiają złożenie modelu w jednej z wielu konfiguracji. Zalecane jest, aby modelarz składający model plastikowy oznaczony 3 stopniem trudności, miał już spore doświadczenie modelarskie w tej dziedzinie. Producent przewiduje również możliwość pomalowania modelu w jednej z wielu wersji kolorystycznych. Tak samo jak w przypadku modeli oznaczonych 2 stopniem trudności, podczas składania, niezbędne będzie również wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy) oraz odpowiedni osprzęt do malowania.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszej hurtowni zaloguj się na nie. Jeżeli nie, załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu