Strona główna » Serwis
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
  • AN-FINANS Norbert Krysiak
    ul. Polna 1, 52-116 Iwiny, Polska
    NIP: 8981587663

  • E-mail:biuro@an-finans.com
  • Telefon+48 71 725 72 23
    +48 694 491 285
  • Godziny działania hurtowniPn - Pt: 8:00 - 16:00 Sob: 8:00 - 14:00

Serwis

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjne usługi serwisowe. 

W przypadku zaistnienia konieczności skorzystania z usług serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego, Klient proszony jest o dostarczenie do Hurtowni produktu wraz z dokładnym opisem uszkodzenia. 

Wysyłka na adres: 

SERWIS
AN-FINANS Norbert Krysiak
ul. Polna 1
52-116 Iwiny

Jednocześnie Klient proszony jest o założenie sprawy reklamacyjnej korzystając z odpowiedniego narzędzia wbudowanego do konta Klienta (dostępnego po zalogowaniu się). Będzie ono służyło do wymiany informacji pomiędzy Klientem a Serwisem, a także do informowania Klienta o postępach w sprawie. 

Serwis pogwarancyjny w możliwie najkrótszym czasie potrzebnym na zdiagnozowanie uszkodzenia skontaktuje się z Klientem w celu przedstawienia propozycji sposobu naprawy, czasu potrzebnego na prace serwisowe oraz spodziewanych kosztów. W przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na zaproponowane warunki serwisu, strony postępują dalej zgodnie z przyjętymi ustaleniami. W przypadku nie udzielenia przez Klienta zgody na zaproponowane przez serwis warunki naprawy pogwarancyjnej, serwis nie podejmie się naprawy a produkt zostanie odesłany do Klienta na jego koszt.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl