Strona główna » Serwis
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Płatności
alt

Serwis

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjne usługi serwisowe. 

W przypadku zaistnienia konieczności skorzystania z usług serwisu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego, Klient proszony jest o dostarczenie do Hurtowni produktu wraz z dokładnym opisem uszkodzenia. 

Wysyłka na adres: 

SERWIS
AN-FINANS Norbert Krysiak
ul. Polna 1
52-116 Iwiny

Jednocześnie Klient proszony jest o założenie sprawy reklamacyjnej korzystając z odpowiedniego narzędzia wbudowanego do konta Klienta (dostępnego po zalogowaniu się). Będzie ono służyło do wymiany informacji pomiędzy Klientem a Serwisem, a także do informowania Klienta o postępach w sprawie. 

Serwis pogwarancyjny w możliwie najkrótszym czasie potrzebnym na zdiagnozowanie uszkodzenia skontaktuje się z Klientem w celu przedstawienia propozycji sposobu naprawy, czasu potrzebnego na prace serwisowe oraz spodziewanych kosztów. W przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na zaproponowane warunki serwisu, strony postępują dalej zgodnie z przyjętymi ustaleniami. W przypadku nie udzielenia przez Klienta zgody na zaproponowane przez serwis warunki naprawy pogwarancyjnej, serwis nie podejmie się naprawy a produkt zostanie odesłany do Klienta na jego koszt.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu