Strona główna » O firmie
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
  • AN-FINANS Norbert Krysiak
    ul. Polna 1, 52-116 Iwiny, Polska
    NIP: 8981587663

  • E-mail:biuro@an-finans.com
  • Telefon+48 71 725 72 23
    +48 694 491 285
  • Godziny działania hurtowniPn - Pt: 8:00 - 16:00 Sob: 8:00 - 14:00

O firmie

Już od samego początku naszej działalności koncentrujemy się na modelach zdalnie sterowanych, gdyż podobnie dla naszych klientów - są one naszą pasją. Budujemy, testujemy, naprawiamy i udoskonalamy, a wolnych chwilach nieustannie szukamy nowinek i jeszcze sprytniejszych rozwiązań. Stając codziennie przed podobnymi pytaniami i problemami jak praktykujący modelarze, lepiej jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb. Pracując więc nad doborem produktów nie tylko bazujemy na własnych doświadczeniach, ale i przede wszystkim słuchamy Was, naszych klientów. Szczególnie zwracamy jednak uwagę na to, aby oferowany przez nasz sklep asortyment był szeroki, urozmaicony, nowoczesny i tylko najwyższej, sprawdzonej jakości. 

Od początku dążymy do realizacji naszej misji jaką jest popularyzacja naszego wspólnego hobby - modelarstwa. Czynimy to nie tylko poprzez oferowanie coraz to nowszych i ciekawszych modeli, akcesoriów, elektroniki czy narzędzi modelarskich, ale także współpracujemy z modelarniami, wspieramy organizację imprez i zawodów a także sponsorujemy młodych i obiecujących zawodników. 

W naszej pracy kierujemy się zasadą Nasz Klient = Nasz Partner. Oferując nasze produkty i zachęcając do rozpoczęcia zabawy z modelarstwem RC, zawsze chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, pracując razem z klientem nad możliwie najlepszym doborem kupowanych produktów. Przede wszystkim jednak w relacjach z naszymi Klientami stawiamy na rzetelne i fachowe przedstawienie tematu który ich zainteresował, cierpliwie odpowiadając na każde pytanie. Stąd też staramy się, aby szczególnie początkujący modelarze otrzymali sprzęt odpowiedni do miary swoich potrzeb jednocześnie będąc pewnymi dobrze zainwestowanych pieniędzy. Państwa uwagi i wsparcie zwrotne są dla nas nieocenionej wartości, dlatego też serdecznie zapraszamy do dzielenia się z nami Waszymi opiniami i uwagami – żadna wiadomość nie zostanie bez odpowiedzi, a zgłoszone pomysły i uwagi przełożą się na jeszcze sprawniejszą i szybszą obsługę. 

AN-FINANS Norbert Krysiak 
ul. Polna 1
52-116 Iwiny

NIP: 898-158-76-63 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl