Strona główna » Płatności
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Płatności
alt

Płatności

Jako płatnik VAT, firma AN-FINANS Norbert Krysiak wystawia na wszystkie sprzedane towary dokument potwierdzający sprzedaż w postaci faktury.

Forma płatności powinna być określona przez klienta podczas składania zamówienia. 

Płatności za zamówiony towar można dokonać na jeden z pięciu sposobów: 

- Płatność gotówką - płatne gotówką kurierowi w chwili dostarczenia towaru lub przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy AN-FINANS
- Płatność elektroniczna - Kartą kredytową, kartą płatniczą lub e-płatności z panelu PayU w chwili składania zamówienia
- Płatność elektroniczna / systemy płatności - poprzez system Paypal w chwili składania zamówienia
- Płatność transferem bankowym z odroczonym terminem płatności (obarczone dodatkowymi warunkami ustalanymi indywidualnie z Klientem)
- Płatność transferem bankowym w formie przedpłaty - przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na konto firmy AN-FINANS Norbert Krysiak przed realizacją zamówienia.

Rachunek bankowy firmy AN-FINANS do dokonywania wpłat pieniężnych w walucie PLN:


Nr konta IBAN [PLN]: PL70 1240 6768 1111 0010 9368 5567
Nazwa posiadacza rachunku: AN-FINANS Norbert Krysiak
Adres posiadacza rachunku: ul. Polna 1, 52-116 Iwiny, Poland
NIP: PL 8981587663 

Informacje dodatkowe, niezbędne przy dokonywaniu przelewu z zagranicy: 
SWIFT: PKOPPLPW
Nazwa banku: Bank Pekao S.A.
Adres banku: ul. Grzybowska 53/57, 00-950 Warszawa, Poland

Opcjonalnie, firma AN-FINANS udostępnia swoim klientom również inne, pomocnicze rachunki bankowe prowadzone w walucie PLN w innych (niż Bank Pekao S.A.) bankach, na które również istnieje możliwość dokonywania płatności za zakupione towary i usługi. Numery rachunków oraz szczegóły płatności udostępniane są Klientom w chwili finalizacji zamówienia, lub na żądanie.

Dodatkowe płatności, prowizje i korzyści: 

- Płatność w formie przedpłaty przelewem bankowym jest premiowana dodatkowym upustem w wysokości -3% od wartości zamówionego towaru.
- Płatność gotówką przy odbiorze osobistym jest premiowana dodatkowym upustem w wysokości -3% od wartości zamówionego towaru.
- Płatność w formie "pobrania" (płatność kurierowi w chwili odbioru przesyłki) jest premiowana dodatkowym upustem w wysokości -1,5% od wartości zamówionego towaru.
- Płatności elektroniczne (PayPal, PayU, karta kredytowa i inne) nie są obciążane dodatkową prowizją od strony firmy AN-FINANS. Ewentualne prowizje lub koszty takiej transakcji są pokrywane przez płatnika na podstawie indywidualnej umowy z operatorem płatności elektronicznych.

W przypadku wyboru formy płatności na zasadzie przedpłaty (Płatności elektroniczne, Przelew bankowy), klient jest zobowiązany uiścić płatność w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu, w przypadku braku płatności lub informacji wyjaśniających ze strony kupującego, zamówienie zostanie anulowane. 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu