Strona główna » Modele plastikowe do sklejania » Model Plastikowy - Samochód terenowy 1:25 2021 Ford Bronco 1st Edition - AMT1343
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Płatności
alt
Model Plastikowy - Samochód terenowy 1:25 2021 Ford Bronco 1st Edition - AMT1343
Nowość

Model Plastikowy - Samochód terenowy 1:25 2021 Ford Bronco 1st Edition - AMT1343

AMT

Dostępność: Dostępny

Kod producenta: AMT1343

Kod EAN: 849398056608


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
AMT

 

NARODZIŁ SIĘ NOWY KLASYK TERENOWY: AMT w skali 1/25. CAŁKOWITA NOWOŚĆ - Ford Bronco First Edition 2021 jest świeżo zmontowany z linii produkcyjnej i gotowy dla modelarza na każdym poziomie, który szuka pełnej szczegółów jazdy terenowej. Dodaj go do swojej kolekcji modeli już dziś!

MOCNY W SZCZEGÓŁY: Zestaw przykrawężnikowy Ford Bronco First Edition 2021 zawiera ekskluzywny pakiet Forda Sasquatch! W pełni nadający się do malowania, zawiera ZUPEŁNIE NOWY, autentycznie dokładny arkusz naklejek z kolorowymi opcjami, 35-calowe opony terenowe z 17-calowymi kołami z funkcją Beadlock, amortyzatory jednorurowe Bilstein wrażliwe na położenie, koło zapasowe, poszerzenia błotników o dużym prześwicie , szczegółowe wnętrze, zdejmowany dach z przydymionymi przezroczystymi szybami, przednia szyba z nadrukiem, bardzo szczegółowe podwozie, autentyczna osłona chłodnicy Bronco i przedni zderzak z osłoną szczotkową i wiele więcej. Ładnie zapakowane w CAŁKOWICIE NOWE opakowanie, które naprawdę robi wrażenie!

Charakterystyka:

  • Skala: 1:25, Poziom trudności: 2
  • Farby i klej NIE są zawarte w zestawie
  • 114 części
  • Forma odlana w kolorze białym, przezroczystym, przydymionym, przezroczystym czerwonym i niektórymi chromowanymi częściami
  • Czarne winylowe opony
  • Wiek 14+

Oznaczenie producenta: AMT1343

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poziom trudności 1 (Nie wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 8 roku życia)
Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności przeznaczone są zarówno dla młodszych modelarzy, którzy nie mają jeszcze zbytniego doświadczenia w składaniu modeli plastikowych, jak i tych modelarzy, którzy wracają do klejenia modeli po wielu latach przerwy. Większosć części zwykle jest fabrycznie pomalowanych, dzięki czemu model prezentuje się doskonale nawet bez konieczności własnoręcznego malowania. Projektanci zaprojektowali modele również w taki sposób, aby ich części mocno łączyły się ze sobą bez konieczności klejenia. Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności zwykle składają się z niewielkiej ilości części, dzięki czemu składa je się stosunkowo szybko i przyjemnie. W modelach tych również znajdziemy zwykłe samoprzylepne naklejki zamiast kalkomanii, jakie znajdują się na wyposażeniu modeli oznaczonych poziomem trudności 2 oraz 3.

Poziom trudności 2 (Wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia)
Modele oznaczone drugim poziomem trudności to najliczniejsza i najbardziej popularna grupa modeli plastikowcych. Większość części modeli z tej grupy wytłoczonych jest w neutralnym, np. białym kolorze ułatwiającym malowanie według własnych preferencji. Informacje dotyczące koloru odlewów oraz ilości części, z których składa się model, można znaleźć na bocznej ścianie każdego pudełka z modelem. Im większa ilość części, z których składa się model, tym lepiej odwzorowany jest każdy detal złożonego modelu. Do budowy zestawów oznaczonych 2 poziomem trudności niezbędne będzie wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy). Na wyposażeniu tych zestawów znajdziemy również kalkomanię, która nakładana jest przy użyciu wody. Taki sposób oklejania modelu pozwala uzyskać bardziej realistyczne efekty, ponieważ grafiki są bardziej szczegółowe i o wiele cieńsze niż zwykłe naklejki.

Poziom trudności 3 (Wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 12 roku życia)
Modele oznaczone trzecim poziomem trudności należą do najlepiej odwzorowujących detale modeli na rynku, stawiających jednocześnie najwięcej wymagań wobec modelarza. Zestawy te składają się bardzo dużej ilości, często niezwykle drobnych elementów. Nierzadko producent załącza do zestawu dodatkowe elementy, które umożliwiają złożenie modelu w jednej z wielu konfiguracji. Zalecane jest, aby modelarz składający model plastikowy oznaczony 3 stopniem trudności, miał już spore doświadczenie modelarskie w tej dziedzinie. Producent przewiduje również możliwość pomalowania modelu w jednej z wielu wersji kolorystycznych. Tak samo jak w przypadku modeli oznaczonych 2 stopniem trudności, podczas składania, niezbędne będzie również wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy) oraz odpowiedni osprzęt do malowania.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszej hurtowni zaloguj się na nie. Jeżeli nie, załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu