Strona główna » Modele plastikowe do sklejania » Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka Snoopy and Woodstock Ice Hockey Game Build and Play - AMCM5696
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Płatności
alt
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka Snoopy and Woodstock Ice Hockey Game Build and Play - AMCM5696Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka Snoopy and Woodstock Ice Hockey Game Build and Play - AMCM5696Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka Snoopy and Woodstock Ice Hockey Game Build and Play - AMCM5696
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka Snoopy and Woodstock Ice Hockey Game Build and Play - AMCM5696
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka Snoopy and Woodstock Ice Hockey Game Build and Play - AMCM5696
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka Snoopy and Woodstock Ice Hockey Game Build and Play - AMCM5696
Promocja !

Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka Snoopy and Woodstock Ice Hockey Game Build and Play - AMCM5696

ATLANTIS Models

Dostępność: Dostępny

Kod producenta: AMCM5696

Kod EAN: 850002740349


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
alt
Łatwy w montażu i formowany w 3 kolorach z arkuszem naklejek. Oryginalnie wykonane przez Mattel i Monogram w latach 70-tych. W zestawie z 4 krążkami hokejowymi na pewno trafiona zabawa. Zawiera zasady gry i szczegółowe instrukcje. Szerokość powierzchni lodu 9,50 cala na 8 cali wysokości. PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE METALOWA SPRĘŻYNA ZNAJDUJE SIĘ W TOREBCE Z RESZTĄ CZĘŚCI. SNOOPY I WOODSTOCK GRA W HOKEJ NA LODZIE: Ta interaktywna gra pozwala grać w hokeja na lodzie ze Snoopym lub Woodstockiem w jego kąpielisku dla ptaków. Snoopy próbuje strzelić gola, podczas gdy Woodstock stara się trzymać krążek z dala od swojej siatki! NA PREZENT: To idealny prezent dla fana sportu, który uwielbia również klasyczny duet Snoopy i Woodstock! To świetna gra, która zapewni rozrywkę dzieciom! Dla osób w wieku od 10 lat. SNAP & PLAY: poidełko dla ptaków łatwo się zatrzaskuje i jest łatwe w montażu - bez kleju i malowania. Pozwala to na szybką konfigurację, dzięki czemu możesz lepiej się bawić, zamiast łączyć grę. OFICJALNIE LICENCJONOWANA: Gra w hokeja na lodzie jest oficjalnie licencjonowana przez Peanuts i jest w 100% autentyczna. ZASADY I INSTRUKCJE GRY: Do poidła dla ptaków dołączone są zasady gry i instrukcje dotyczące prawidłowego składania i grania w grę! © 2020 Peanuts Worldwide, LLC
23 części z 4 krążkami. Wiek 10+. Nie wymaga malowania ani klejenia.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poziom trudności 1 (Nie wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 8 roku życia)
Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności przeznaczone są zarówno dla młodszych modelarzy, którzy nie mają jeszcze zbytniego doświadczenia w składaniu modeli plastikowych, jak i tych modelarzy, którzy wracają do klejenia modeli po wielu latach przerwy. Większosć części zwykle jest fabrycznie pomalowanych, dzięki czemu model prezentuje się doskonale nawet bez konieczności własnoręcznego malowania. Projektanci zaprojektowali modele również w taki sposób, aby ich części mocno łączyły się ze sobą bez konieczności klejenia. Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności zwykle składają się z niewielkiej ilości części, dzięki czemu składa je się stosunkowo szybko i przyjemnie. W modelach tych również znajdziemy zwykłe samoprzylepne naklejki zamiast kalkomanii, jakie znajdują się na wyposażeniu modeli oznaczonych poziomem trudności 2 oraz 3.

Poziom trudności 2 (Wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia)
Modele oznaczone drugim poziomem trudności to najliczniejsza i najbardziej popularna grupa modeli plastikowcych. Większość części modeli z tej grupy wytłoczonych jest w neutralnym, np. białym kolorze ułatwiającym malowanie według własnych preferencji. Informacje dotyczące koloru odlewów oraz ilości części, z których składa się model, można znaleźć na bocznej ścianie każdego pudełka z modelem. Im większa ilość części, z których składa się model, tym lepiej odwzorowany jest każdy detal złożonego modelu. Do budowy zestawów oznaczonych 2 poziomem trudności niezbędne będzie wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy). Na wyposażeniu tych zestawów znajdziemy również kalkomanię, która nakładana jest przy użyciu wody. Taki sposób oklejania modelu pozwala uzyskać bardziej realistyczne efekty, ponieważ grafiki są bardziej szczegółowe i o wiele cieńsze niż zwykłe naklejki.

Poziom trudności 3 (Wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 12 roku życia)
Modele oznaczone trzecim poziomem trudności należą do najlepiej odwzorowujących detale modeli na rynku, stawiających jednocześnie najwięcej wymagań wobec modelarza. Zestawy te składają się bardzo dużej ilości, często niezwykle drobnych elementów. Nierzadko producent załącza do zestawu dodatkowe elementy, które umożliwiają złożenie modelu w jednej z wielu konfiguracji. Zalecane jest, aby modelarz składający model plastikowy oznaczony 3 stopniem trudności, miał już spore doświadczenie modelarskie w tej dziedzinie. Producent przewiduje również możliwość pomalowania modelu w jednej z wielu wersji kolorystycznych. Tak samo jak w przypadku modeli oznaczonych 2 stopniem trudności, podczas składania, niezbędne będzie również wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy) oraz odpowiedni osprzęt do malowania.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszej hurtowni zaloguj się na nie. Jeżeli nie, załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu