Strona główna » Modele plastikowe do sklejania » Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka 1:8 Silver Knight - AMCA471
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Płatności
alt
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka 1:8 Silver Knight - AMCA471Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka 1:8 Silver Knight - AMCA471
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka 1:8 Silver Knight - AMCA471
Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka 1:8 Silver Knight - AMCA471
Nowość

Model Plastikowy - ATLANTIS Models Figurka 1:8 Silver Knight - AMCA471

ATLANTIS Models

Dostępność: Dostępny

Kod producenta: AMCA471

Kod EAN: 850041894126


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
alt

Skala 1/8. Zestaw ten pochodzi z oryginalnego narzędzia Aurora Tooling. Jest zapakowany w klasyczne, długie pudełko i jest odlany w kolorze srebrnym z żółtym pióropuszem. Szczegółowe instrukcje. Ma 9,50 cala wysokości i podstawę ekspozycyjną z prawami autorskimi Aurory na podstawie.

Historia Srebrnego Rycerza z Augsburga 1560
Kiedy rycerstwo kwitło, powszechną praktyką stało się wyzywanie dowolnego innego rycerza na walkę z bardzo małego powodu lub bez żadnego powodu. Aby uchronić się przed niepotrzebnym rozlewem krwi, opracowano zbroję w dzisiejszej postaci. Pancerz noszony przez Srebrnego Rycerza z Augsburga jest uważany za zbroję kompozytową, składającą się z więcej niż jednej wersji kombinezonów z tamtego okresu. Waga kombinezonów różniła się znacznie w zależności od zastosowanych akcesoriów oraz wzrostu i wagi użytkownika. Ogólnie zakres ciężarów wynosił od 70 do 90 funtów. Ten rodzaj kostiumu był używany głównie w pochyleniu, zwanym także potyczką. Te wyjątkowe modele zostały zaprojektowane tak, aby można je było złożyć w piękne elementy wystawowe. Przy odrobinie staranności możesz to zbudować i skompletować zestaw w około 2 godziny.

JAK WYSOKI JEST MODEL PO UKOŃCZENIU: Model ma 9 cali wzrostu
JAKI WIEK JEST ZALECONY: Wiek 14 lat i więcej
JAKICH FARBY POTRZEBUJĘ: Zalecamy kolor czarny, złoty, srebrny, miąższ
CZY W ZESTAWIE JEST FARBA I KLEJ:
Farba i klej są sprzedawane osobno
ILE W ZESTAWIE CZĘŚCI: 38 części plus 1 pióropusz
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poziom trudności 1 (Nie wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 8 roku życia)
Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności przeznaczone są zarówno dla młodszych modelarzy, którzy nie mają jeszcze zbytniego doświadczenia w składaniu modeli plastikowych, jak i tych modelarzy, którzy wracają do klejenia modeli po wielu latach przerwy. Większosć części zwykle jest fabrycznie pomalowanych, dzięki czemu model prezentuje się doskonale nawet bez konieczności własnoręcznego malowania. Projektanci zaprojektowali modele również w taki sposób, aby ich części mocno łączyły się ze sobą bez konieczności klejenia. Modele oznaczone pierwszym poziomem trudności zwykle składają się z niewielkiej ilości części, dzięki czemu składa je się stosunkowo szybko i przyjemnie. W modelach tych również znajdziemy zwykłe samoprzylepne naklejki zamiast kalkomanii, jakie znajdują się na wyposażeniu modeli oznaczonych poziomem trudności 2 oraz 3.

Poziom trudności 2 (Wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia)
Modele oznaczone drugim poziomem trudności to najliczniejsza i najbardziej popularna grupa modeli plastikowcych. Większość części modeli z tej grupy wytłoczonych jest w neutralnym, np. białym kolorze ułatwiającym malowanie według własnych preferencji. Informacje dotyczące koloru odlewów oraz ilości części, z których składa się model, można znaleźć na bocznej ścianie każdego pudełka z modelem. Im większa ilość części, z których składa się model, tym lepiej odwzorowany jest każdy detal złożonego modelu. Do budowy zestawów oznaczonych 2 poziomem trudności niezbędne będzie wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy). Na wyposażeniu tych zestawów znajdziemy również kalkomanię, która nakładana jest przy użyciu wody. Taki sposób oklejania modelu pozwala uzyskać bardziej realistyczne efekty, ponieważ grafiki są bardziej szczegółowe i o wiele cieńsze niż zwykłe naklejki.

Poziom trudności 3 (Wymagane malowanie oraz klejenie. Przeznaczone dla osób powyżej 12 roku życia)
Modele oznaczone trzecim poziomem trudności należą do najlepiej odwzorowujących detale modeli na rynku, stawiających jednocześnie najwięcej wymagań wobec modelarza. Zestawy te składają się bardzo dużej ilości, często niezwykle drobnych elementów. Nierzadko producent załącza do zestawu dodatkowe elementy, które umożliwiają złożenie modelu w jednej z wielu konfiguracji. Zalecane jest, aby modelarz składający model plastikowy oznaczony 3 stopniem trudności, miał już spore doświadczenie modelarskie w tej dziedzinie. Producent przewiduje również możliwość pomalowania modelu w jednej z wielu wersji kolorystycznych. Tak samo jak w przypadku modeli oznaczonych 2 stopniem trudności, podczas składania, niezbędne będzie również wyposażenie się w klej do plastiku (np. cyjanoakrylowy) oraz odpowiedni osprzęt do malowania.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszej hurtowni zaloguj się na nie. Jeżeli nie, załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu