Strona główna » Ładowarki, zasilacze i balancery » Ładowarka LiIon 7,2V 250mAh - Heng Long
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Płatności
alt
Ładowarka LiIon 7,2V 250mAh - Heng Long
Nowość

Ładowarka LiIon 7,2V 250mAh - Heng Long

Heng Long

Dostępność: Aktualnie niedostępny

Kod producenta: HENGSP037

Kod EAN: 20105049


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
 
alt

Ładowarka sieciowa do 2-celowych pakietów akumulatorów Litowo-Jonowych (LiIon), ładująca prądem 250mAh, wyposażona w konektor TAMIYA.

Zaprojektowana do bezpiecznego ładowania akumulatorów LiIon typu 18650-2S, będących źródłem zasilania w czołgach 1:24 w czołgach Heng Long (a także niektórych łodziach Heng Long). 

Ładowarka będzie jednakże kompatybilna z dowolnym 2-ogniwowym pakietem akumulatorów Li-Ion na rynku (po ew. adaptacji konektora). 

Kod producenta: JHEE0720250
 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszej hurtowni zaloguj się na nie. Jeżeli nie, załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu