Strona główna1 » Integracja danych B2B i Dropshipping
Język
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
 • AN-FINANS Norbert Krysiak
  ul. Tęczowa 79/81
  53-601 Wrocław
  NIP: 8981587663
 • E-mail:biuro@an-finans.com
 • Telefon+48 71 725 72 23
  +48 694 491 285
 • Godziny działania hurtowniPn - Pt: 8:00 - 16:00 Sob: 8:00 - 14:00

Integracja danych B2B i Dropshipping

Nasza hurtownia zapewnia pełną integrację danych o produktach / oferujemy realizację zamówień w trybie "Dropship".

Serdecznie zapraszamy do integracji Państwa sklepu internetowego, sklepu Allegro lub innych platform sprzedażowych z naszą hurtownią !

Systemy integracyjne umożliwiają błyskawiczny transfer znacznej ilości danych pomiędzy hurtownią a współpracującym sklepem. Odpowiednio skonfigurowany moduł integracji przeniesie wszystkie (lub tylko wybrane) produkty, wraz ze zdjęciami, sformatowanymi opisami, parametrami, cenami (tak standardowymi jak i promocyjnymi/wyprzedażowymi) oraz wieloma innymi składowymi produktu jako oferty wyświetlanej na stronie internetowej. W ten sposób Państwa sklep w szybki i prosty sposób może znacznie poszerzyć swoją ofertę produktową, trafiając do nowych klientów i zwiększając sprzedaż, a Państwo zaoszczędzicie cenny czas potrzebny do tej pory na konwencjonalne, "ręczne" wprowadzanie produktów do oferty sklepu, a także późniejsze manualne kontrolowanie stanów magazynowych i cen.

Ceny i dostępność towaru aktualizowane są co 60 minut, dając bardzo wysoką wiarygodność importowanych danych. Odpowiednio skonfigurowana integracja pozwoli na automatyczną zmianę cen i dostępności na Państwa stronie, dając gwarancję, że każdy zamówiony przez klienta produkt będzie zarówno dostępny jak i oferowany we właściwej, aktualnej cenie.

Przesyłki/zamówienia zlecone nam i realizowane w trybie "Dropship" są przetwarzane i realizowane praktycznie bez Państwa udziału. Towar wysyłany jest bezpośrednio do klienta, zaoszczędzając Państwu min. 1 dzień roboczy czasu dostawy oraz co najmniej 1 kosztów usługi kurierskiej. 

Dzięki nawiązaniu współpracy z naszą hurtownią, zyskujecie Państwo pełny i szybki dostęp do niemal 20.000 obfotografowanych i szeroko opisanych produktów światowej klasy producentów, m.in. Saito Seisakusho, Sanwa, JetiModel, Redox, MSP, AMT, MPC, R-Planes, ROTO Motor, FlyFlyHobby, TowerPro i wielu, wielu innych. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi i serwisu, błyskawiczną realizację przesyłek oraz bezcenne, niemal 20-letnie doświadczenie w branży modelarskiej. 

Udostępniamy możliwość integracji w dowolnej wybranej przez klienta formie, zarówno wstępnie sformatowanej (np. w formacie predefiniowanym przez obsługę naszej hurtowni [csv], w formacie Ceneo [xml] lub innych systemów wyszukiwarek/integracji danych), jak również w wersji indywidualnie uzgodnionej z klientem (przygotowywanej "na żądanie", z doborem kolumn [csv] lub [xls]). Szczegółowe opisy poszczególnych plików integracji danych dostępne są po zalogowaniu. 

Serdecznie zapraszamy !

Kontakt ws. integracji danych: Biuro@an-finans.com, tel. 71-7257223 lub 692062891.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl